כלים לעסקים - כנס יחודי לבעלי עסקים קטנים

יום שלם של הרצאות מומחים בתחומים שונים שיחד יבנו את הצלחת העסק שלך!

  • המרצים הטובים בישראל מתחום המכירות, השיווק והאימון!
  • באירוע יחולקו מתנות, הצעות, קפה וכיבוד, הגרלות ועוד הפתעות!
  • שימו לב! מספר המקומות מוגבל וכל משתתף חייב בכרטיס.
  • מחיר מדהים - 85% הנחה!

הכנס יערך בהיכל התרבות בכפר סבא - 10/9/17 משעה 09:00 ועד 16:30 

תוכנית הכנס

משה חרלופסקי

מנכ"ל ומייסד BizMakeBiz - ארגון העסקים הגדול בישראל.  יזם בתחום האינטרנט והשיווק מזה כ- 15 שנה, מומחה בנטוורקינג ויצירת באזזז.  

"יוצרים עולם עסקים חדש" - בעידן של היום אנחנו נדרשים לתחזק מספר ערוצי שיווק במקביל, דבר שיוצר לא פעם בזבוז זמן ופעולות לא נכונות שמערבבות בין האישי לעסקי.  בעולם העסקים החדש עלינו ליצור נבחרת שיווקית שבכל רגע נתון תמליץ עלינו ותשווק אותנו בכל ערוצי השיווק אונליין ואופליין.  בהרצאה אני אתן מספר מהלכים פשוטים שניתן ליישם אותם במיידי ולהשיג תוצאות כבר במהלך ההרצאה.
"העולם של היום השתנה ורוב הפעילות החברתית והעסקית שלנו עברה לעולם הוירטואלי,עם זאת חייבים לזכור שעסקים עושים עם אנשים בעיניים ואני חסיד של השילוב הזה"

ניר דובדבני

המנטור המוביל בישראל למקסום מכירות ואופטימיזציה עסקית, הוביל עד היום למעלה מ- 50,000 אנשי מכירות ועסקים לביצועי שיא ולחופש לבחור את איכות החיים שמגיעה להם, באמצעות שיטת מכירות ברורה, סדורה ומוכחת שמפורטת בהרחבה ברב המכר למכירות שחיבר: "בסוף יצא לך ארנב"

בהרצאה ניר חושף בפני כל העוסקים במכירות, באופן ישיר או עקיף, את המפתחות החשובים ביותר להצלחה במכירות. מפתחות אלה פותחים מערכות יחסים ארוכות טווח ומניבות עם הלקוחות, וסוגרים עסקאות בצורה חדה וחזקה.כל מי שמיישם אותם, מגלה עולם שלם של הצלחה, של בחירה, של השפעה ושל שפע – החל מהפן המקצועי ועד לחייו האישיים.

לירון מור

לירון מור היא אשת עסקיםמחלוצות תחום השיווק בוידאו בישראלבעלים ומנכ"לית חברת VMI בע"מ, המלווה אלפי יזמים ובעלי עסקים לשיווק עצמי באמצעות סרטוני וידאו לצד פיתוח וקידום מוצרים ושירותים דיגיטליים מתקדמיםסרטוניה של לירון מור גרפו למעלה מ- 1,000,000 צפיות ביוטיוב ובפייסבוק. 

הרצאה מעשית בהדרכת חלוצת השיווק בוידאולירון מורהמעניקה למשתתפים כלים פרקטיים לשיווק באמצעות סרטוני וידאו בשיטת "עשו זאת בעצמכם". במהלך ההרצאה יחשפו בעלי העסקים לסוגי הסרטונים השיווקייםלדוגמאות מהשטחלכלים פשוטים שיאפשרו להם להפיק סרטונים ויראליים מהטלפונים החכמים ולדרכי הפצה ברשת

 


רמי דבורה

רמי דבורה הוא מרצה ומאמן בכיר, מדויק ועוצמתי, בעל יכולות אימון יוצאות דופן וכשרון מיוחד בהעברת מסרים להעצמה אנושית והנעת בני אדם לפעולה. מטובי המאמנים לאימון אינטואיטיבי ומומחה בתחום אימון עומק, עמידה מול קהל ופיתוח עסקים קטנים, מחבר רב המכר המצליח "העסק מצליח מהראש".

הרצאה מרתקת על הסיבות העמוקות והנסתרות אשר מונעות מבעלי עסקים להצליח בעסק שלהם.  מרבית העסקים העצמאים נסגרים, כמעט 90% בשנותיהם הראשונות והשאלה היא כיצד ניתן למנוע זאת. מה עליכם לדעת כבעלי עסקים עצמאים על מנת להבטיח לכם את ההצלחה הרצויה כעצמאים הרוצים לפרוץ בתחומם לעסק מצליח ומשגשג.

ערן בליזובסקי

מנחה הכנס - ערן בליזובסקי  - קוסם, אמן חושים ומרצה בחשיבה יצירתית.  רו"ח עם 20 שנות ניסיון כמנהל כספים ופיתוח עסקי בחברות בינלאומיות.  בעל עסק ליבוא ושיווק מוצרי צריכה, מכהן כנשיא אגודת הקוסמים

מופע על חושי – מופע שישאיר את הצופים פעורי פה.ערן סוחף את הקהל עם קטעים של קריאת מחשבות, ניבוי תוצאות, משחק בחושים הזזת חפצים בכח המחשבה ועודרב הנסתר על הגלוי והכל מתובל ומוגש בצורה הומוריסטית.

מחיר מיוחד עד ל 22.8.17

הרשמו עכשיו ותפסו מקומכם בכנס - עוד במחיר הרשמה מוקדמת!

הכנס יערך בהיכל התרבות בכפר סבא
10/9/17 משעה 09:00 ועד השעה 16:30
 

עלות הכנס 570 ש"ח למשתתף

אנו מציעים לכם להשתתף במחיר 87 ש"ח !!!

 הטבה של 85% הנחה

מחיר מוזל ומוגבל בזמן לרישום מוקדם, 

  לכבוד ההשקה חגיגית של תוכנת CEO מבית סימפלאן


הרצאות רבות בתחומים שונים!

שיווק באינטרנט

נטוורקינג עסקי

ניהול עסק חכם

 

קידום מכירות

ההשקעה שלכם בעסק לקבלת הידע והמתנות של הכנס
היא רק 87 ש"ח לאדם! 
(מחיר מוזל ומוגבל בזמן לרישום מוקדם)

לרישום קבוצתי או לפרטים נוספים: 077-4074030

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.